MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 15685224
nr 1568 5224
Lavoar
Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 90 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 85 cm, nyckel
Kondition: saknar fanérbit, slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:26:00
100 kr
Lavoar
nr 1568 5224
Lavoar
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 2 oktober 2023 |